Site Loader

A 2021/2022-es tanév programja

IDŐPONT

PROGRAMOK

Szeptember

 

1. szerda

4-5 osztályfőnöki óra

8. szerda

Szülői értekezlet 17.00

10. péntek

Sportnap, 12. –nek 1-4. óra megtartva, sportágválasztó

24. péntek

Gólyaavató az órák után

27. hétfő

A fakultációk indulása. Helyesírási verseny 15 ó.

Október

 

6. szerda

Megemlékezés az aradi vértanúkról osztálykeretben, ünneplő ruha

9. szombat

Spar-futás

22. péntek

Megemlékezés október 23-ról, ünneplő ruha

25-nov. 1.

Őszi szünet

November

 

2.kedd

1.tanítási nap, megemlékezés a reformáció emléknapjáról/csendesnap, nem tanítunk

12. péntek

Szalagavató

17. szerda

Fogadónap online módon 17.00-tól

23. kedd

Szépkiejtési verseny

20. szombat

Munkanap március 26. helyett

December

 

10. péntek

12. évf. magyar próbaérettségi írásbeli

11. szombat

Munkanap, Online tanítás 1-4. óra

21. kedd

Adventi műsor, karácsonyi istentisztelet betlehemessel, osztálykarácsonyok

22. szerdától

Téli szünet

Január

 

3. hétfő

A szünet utáni első tanítási nap. 12. évf. történelem próbaérettségi írásbeli

21. péntek

Az első félév utolsó tanítási napja

24.hétfő

Igazgatói szünet

25. kedd-26. szerda

Első 4 óra megtartva.

28. péntekig

Félévi értesítők kiosztása

Február

 

9. szerda

Du 5 órakor szülői értekezlet

18. péntek

Farsang: első 4 óra nyelvi nap, utána színházi bemutató.

22-március 11.

Szóbeli felvételi eljárás; egy igazgatói szünet

25. péntek

Megemlékezés a kommunista diktatúra áldozatairól

Március

 

7-ei héten

Pí-day

11. péntek

Megemlékezés március 15-ről, ünneplő

15. kedd

Nemzeti ünnep, tanítási szünet hétfő-kedden

26. szombat

Már ledolgoztuk novemberben.

28. hétfő

Igazgatói szünet

Április

 

11. hétfő

Megemlékezés a költészet napjáról és a holokausztról – meghívott előadó, Pozsonyi úti helyszín, pár órát tervezünk megtartani

12. kedd

Fogadónap 17.00, online módon

13.sz-19. kedd

Tavaszi szünet

20. szerda-26. kedd

Osztályozóvizsgák 11-12. évf.

21. csütörtök

Természettudományi akadályverseny a Városligetben

29. péntek

Ballagás 12. évfolyam

20-május 3.

10. évfolyam országos mérés (10.a, 10.c, 9.b)

Május

 

2. hétfő

Írásbeli érettségi vizsgák kezdete

4-17.

Országos mérések a 8. évfolyamon

16-ai hét-23-ai hét

9.a, c, d és 11.a,b,c nyelvi vizsgái

Június

 

3. péntek

Nemzeti összetartozás napja 1 órában

6. hétfő

Pünkösd

7. kedd-10. péntek

Osztályozóvizsgák

13. hétfő

Fordított nap: Sylvester-nap 1.

14. kedd

Diákfesztivál régiek-újak: Sylvester-nap 2., DÖK-nap

15. szerda

Osztályozókonferenciák, igazgatói szünet

13-24.

Szóbeli érettségi vizsgák:12.a,12.b, 12.c

20. hétfő

Tanévzáró istentisztelet (délelőtt)

22.sz.-24.p

Beiratkozás

 

 

 

diakóniai szombatok

 

10. matematika kisérettségije

 

10. a magyar-történelem kisérettségi

 

10. b magyar-történelem kisérettségi

 

12. a magyar-történelem próbaérettségije

 

12. b magyar-történelem próbaérettségije

 

12.c próbaérettségije magyarból és történelemből

 

12. évfolyam matematika próbaérettségije

 

szakmai vizsgák: 10.c, 12.c

Post Author: sylvester