3. hétfő Évnyitó istentisztelet 8:30-kor a Kálvin téri templomban, 9:50-től osztályfőnöki órák

4. kedd Tankönyvosztás folytatódik

5. szerda 7. óra, Nagy Szekrénytakarítás

6. péntek kb. déltől a 12. évfolyam kirándulása

7. szerda du. 5 órakor szülői értekezlet

8. péntek Az iskolai jelentkezés határideje az OKTV-re és egyéb országos versenyekre

9. vasárnap-22. szombat Utazás Ausztriába, diakóniai szombat

10.hétfő Szép kiejtési verseny

11.péntek Sportnap

  1. péntek Megemlékezés az aradi vértanúkról
  2. szombat Futóverseny
  3. péntek Gólyaavató
  4. szombat Munkanap, csapat- és léleképítés

                                                        Közösségi szolgálati bemutató

  1. péntek Megemlékezés október 23-ról
  2. szombat-27.szombat Utazás Padovába
  3. hétfő munkaszüneti nap
  4. kedd munkaszüneti nap
  5. péntek Megemlékezés a reformáció emléknapjáról, utolsó tanítási nap, csendesnap, utolsó tanítási nap az őszi szünet előtt
  6. szombat Diakóniai szombat
  7. hétfő-nov.2.péntek Őszi szünet

5. hétfő 1. tanítási nap

6. kedd A Magyar nyelv napja

7. szerda Fogadónap

8. szombat Diakóniai szombat

9. péntek Szalagavató

6. csütörtök Mikulás-nap

7. péntek Advent Bécsben

8. szombat Diakóniai szombat

19. szerda Adventi koncert, karácsonyi istentisztelet, osztálykarácsonyok, csendesnap

20. csütörtök-21. péntek két nap igazgatói szünet

3. csütörtök A szünet utáni első tanítási nap

7. hétfő-14.hétfő Nyelvi vizsgák hete, 9.Ny

14-ei héten: Osztályozóvizsgák,

25.péntek Az első félév utolsó tanítási napja, a jegyek lezárása

26. szombat Diakóniai szombat

1. péntek Félévi értesítők kiosztása

10.C kisérettségije

13. szerda du. 5 órakor szülői értekezlet

15. péntek Az érettségi jelentkezések határideje az iskolában.

16. szombat Diakóniai szombat

25. hétfő Megemlékezés a kommunista diktatúra áldozatairól

február 25 – március 14. Szóbeli felvételi eljárás

5. kedd Farsang és nyelvi nap  – Népek farsangja

13. szerda Helyesírási verseny

14. csütörtök megemlékezés Március 15-ről

15. péntek Március 15. munkaszüneti nap

10. évfolyam matek kisérettségi

23. szombat Diakóniai szombat

12. évfolyam matematika próbaérettségi

1. hétfő Természettudományos hét kezdete, 10.C gyakorlati hete

6. szombat-13. szombat padovaiak jönnek

11. csütörtök A Költészet napja

16. kedd Megemlékezés a holokauszt áldozatairól

17. szerda húsvéti istentisztelet, utolsó tanítási nap a szünet előtt

18. csütörtök-23. kedd Tavaszi szünet

24. szerda 1. tanítási nap a szünet után

23-ai héten (keddtől) osztályozóvizsgák 11-12. évf.

27. szombat DÖK-nap, Diakóniai szombat

1. szerda Munkaszüneti nap

2. csütörtök Utolsó tanítási nap a 12. évfolyamon, vacsora a Ráday utcában, faültetés

3. péntek Ballagás

6-9. hétfő-csütörtök Érettségi. Tanítás délután!

10. péntek Igazgatói szünet

13., 14., 16., 17., 22. Szakmai írásbeli vizsganapok

Szakmai szóbeli és gyakorlati vizsganapok

20. hétfő-31. péntek Nyelvi vizsgák hete

25. szombat Diakóniai szombat

29. szerda Országos kompetenciamérés a 10. évfolyamon (kivéve 10.B) + 9.B;

4. kedd Nemzeti összetartozás napja

3 . hétfő  – 7. péntek: osztályozóvizsgák az alsóbb évfolyamokon

10. hétfő Pünkösd

13. csütörtök Sylvester-nap, kerti parti, DÖK-nap

14. péntek Osztályozó konferenciák, utolsó tanítási nap

17. hétfő 17:00 óra Tanévzáró istentisztelet

17-28. Szóbeli érettségi: 12.A, 12.B, 12.C

20. csütörtök Beiratkozás a régi diákok számára

21. péntek 11:00-14:00 óra között beiratkozás az új diákok számára