Intézménylista

 

Az alábbi fogadó intézményekkel határozatlan idejű együttműködési megállapodást kötött az iskolánk, ami azt jelenti, hogy egyből el tudod kezdeni a közösségi szolgálatodat ezeken a helyeken. A listában az intézmény neve és székhelyének települése található, az utóbbi nem feltétlenül egyezik meg a közösségi szolgálat helyszínével.

 

  1. A Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza, Budapest, 14. kerület (diakónia-gondozástan élménypedagógiai program keretében)
  2. Allstars D. C. Táncstudió, Budapest, 17. kerület
  3. Aprófalva Óvoda, Budapest, 14. kerület
  4. Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  5. Baár-Madas Református Gimnázium, Budapest, 2. kerület
  6. Baptista Oktatási Központ, Budapest, 6. kerület
  7. Biblia Szövetség Egyesület, Pécel
  8. Bóbita Óvoda, Gyömrő
  9. Brunszvik Teréz Budavári Óvodák Dísz téri telephelye, Budapest, 1. kerület
  10. Budapest Főváros XV. kerület Önkormányzat Egyesített Bölcsődék XV./5 sz. Bölcsőde, Budapest, 15. kerület
  11. Budapest Főváros XV. kerület Önkormányzat Egyesített Bölcsődék, Budapest, 15. kerület
  12. Budapest Főváros XVI. kerületi Önkormányzat, Budapest, 16. kerület
  13. Budapest III. Kerületi Csalogány Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Kollégium és Gyermekotthon, Budapest, 3. kerület
  14. Budapest XVI. kerületi Gyerekkuckó Óvoda, Budapest, 16. kerület
  15. Budapest XVII. Zrínyi Miklós Általános Iskola, Budapest, 17. kerület
  16. Budapest-Angyalföldi Református Egyházközség, Budapest, 13. kerület
  17. Budapest-Fasori Református Egyházközség, Budapest, 7. kerület
  18. Budapesti-Pozsonyi Úti Református Egyházközség, Budapest, 13. kerület
  19. Budapest-Rákosligeti Református Egyházközség, Budapest, 17. kerület
  20. Cinkotai Evangélikus Egyházközség, Budapest, 16. kerület
  21. Cseppkő Gyermekotthon, Budapest, 2. kerület
  22. Csip-Csup Csodák Magánóvoda, Budapest, 14. kerület
  23. Csömöri Nefelejcs Művészeti Óvoda, Csömör
  24. Csömöri Polgárőr Egyesület, Csömör
  25. Csömör-Nagytarcsai Református Missziói Egyházközség, Csömör
  26. Dányi Bóbita Szociális és Gyermekjóléti Alapszolgáltatási Központ, Dány
  27. Demokratikus Nevelésért és Tanulásért Közhasznú Egyesület, Nagykovácsi
  28. Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Budapest, 14. kerület
  29. Dynamic ving Tzun Kung Fu Önvédelmi és Közelharc Egyesület, Szigetszentmiklós
  30. Életpont Nonprofit Kft., Pécel
  31. Fortuna Privát Camping, Törökbálint
  32. Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság, Észak-pesti Katasztrófavédelmi Kirendeltség, Budapest, 13. kerület
  33. Fővárosi Önkormányzat Gödöllői Idősek Otthona, Gödöllő
  34. Furmicska Néptánc Egyesület, Csömör
  35. Gödöllői Református Óvoda, Gödöllő
  36. Gyömrő Város Önkormányzata Mesevár, Varázskert és Kastélydomb Óvoda, Gyömrő
  37. Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gyömrő
  38. Halásztelek Tündérkert Óvoda, Halásztelek
  39. Hara Kendo Klub, Budapest, 20. kerület
  40. Hársfa Egyesület, Budapest, 14. kerület
  41. Hófehérke Óvoda, Budapest, 17. kerület
  42. Humánus Alapítványi Általános Iskola, Budapest, 11. kerület
  43. Játékszín Óvoda, Budapest, 14. kerület
  44. Johannita Segítő Szolgálat, Budapest, 5. kerület
  45. Kálvin János Református Idősek Otthona, Budapest, 12. kerület
  46. Kincskereső Óvoda, Budapest, 14. kerület
  47. Kispesti Szociális Szolgáltató Centrum Családsegítő és Gyermekjóléti Központ, Budapest, 19. kerület
  48. Kispesti Tarka-barka Óvoda, Budapest, 19. kerület
  49. Kistarcsai Római Katolikus Plébánia, Kistarcsa
  50. Kisvasutak Baráti Köre Egyesület, Budapest, 22. kerület
  51. Kőbányai Gépgyár Óvoda, Budapest, 10. kerület
  52. Kőbányai Ifjúsági Sportegyesület, Budapest, 10. kerület
  53. Kőbányai Komplex Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Budapest, 10. kerület
  54. Kőbányai Szent László Plébánia, Budapest, 10. kerület
  55. Lakitelek-Nyárlőrinc Református Társegyházközség, Lakitelek
  56. Maglódi Református Egyházközség, Maglód
  57. Maglódi Vermesi Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Maglód
  58. Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület, Budapest, 12. kerület
  59. Magyar Természettudományi Múzeum, Budapest, 8. kerület
  60. Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet, Budapest, 5. kerület
  61. Mária Rádió, Budapest, 13. kerület
  62. Mátyásföldi Fecskefészek Óvoda, Budapest, 16. kerület
  63. MKBT Magyar Karszt és Barlangkutató Társulat, Budapest, 2. kerület
  64. Mogyoródi Református Egyházközség, Mogyoród
  65. Monte Vigo Sportegyesület, Budapest, 17. kerület
  66. Mosolyka Bölcsi Nonprofit Bt., Kistarcsa
  67. Mozaik Közhasznú Egyesület, Dunaharaszti
  68. Mozgásjavító Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, EGYMI és Kollégium, Budapest, 14. kerület
  69. Műcsarnok Nonprofit Kft., Budapest, 14. kerület
  70. Naplemente Idősek Otthona, Páty
  71. Napraforgó Család és Gyermekjóléti Központ, Budapest, 16. kerület
  72. Napsugár Bölcsőde, Budapest, 16. kerület
  73. Német Nemzetiségi Önkormányzat Csömör, Csömör
  74. NOÉ Állatotthon Alapítvány, Budapest, 17. kerület (16. életév fölött)
  75. Pilisi Gyermekotthon, Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola, Pilis
  76. Pillangó Tenisz Klub, Budapest, 14. kerület
  77. Pöttöm Park Óvoda, Budapest, 14. kerület
  78. Rákosfalva Református Egyházközség, Budapest, 10. kerület
  79. Rákoskeresztúri Evangélikus Egyházközség, Budapest, 17. kerület
  80. Rákoskeresztúri Evangélikus Egyházközség, Budapest, 17. kerület
  81. Rákoskerti Óvoda, Budapest, 17. kerület
  82. Rákosmenti Csillagszem Óvoda, Budapest, 17. kerület
  83. Rákosmenti Piroska Óvoda, Budapest, 17. kerület
  84. Rákospalotai Evangélikus Egyházközség, Budapest, 15. kerület
  85. REX Kutyaotthon Alapítvány, Budapest, 4. kerület
  86. Református Gyülekezet Rákospalota, Budapest, 15. kerület
  87. Római Katolikus Plébánia, Csömör
  88. Schweitzer Albert Református Szeretetotthon, Budapest, 14. kerület
  89. Simándy József Általános Iskola, Kistarcsa
  90. Sportos Cukorbetegek Egyesülete (SCE), Budapest, 12. kerület
  91. STEREO KFT., Budapest, 11. kerület
  92. Szalakóta Zene-zóna Kisharang Gyermekkórus Nonprofit Szervezet, Dány
  93. Szent István Király Zeneiskola (alapfokú Művészeti Iskola), Budapest, 14. kerület
  94. Szociális Alapszolgáltatási Központ, Csömör
  95. Tihany Óvoda, Budapest, 14. kerület
  1. Tornádó Táncsport Egyesület, Budaörs
  2. Tuzséri Lónyay Pálma Napköziotthonos Óvoda és Konyha, Tuzsér
  3. Utcáról Lakásba Egyesület, Budapest, 8. kerület
  4. Vakok Batthyány László Római Katolikus Gyermekotthona, Óvoda és Általános Iskola, Budapest, 12. kerület
  5. Varázs Lovas Sportegyesület, Ecser
  6. Velencei Sportegyesület, Velence
  7. WOL Életszava Magyarország Alapítvány, Tóalmás
  8. kerületi Nagycsaládosok Egyesülete, Budapest, 16. kerület
  9. Zuglói Heltai Gáspár Általános Iskola, Budapest, 14. kerület
  10. Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest, 14. kerület
  11. Zuglói Napköziotthonos Óvoda, Budapest, 14. kerület
  12. Zuglói Páduai Szent Antal Plébánia, Budapest, 14. kerület
  13. Zuglói Pöttöm Park Óvoda, Budapest, 14. kerület