Site Loader

IDŐPONT

PROGRAMOK

Szeptember

 

1. szerda

4-5 osztályfőnöki óra

8. szerda

Szülői értekezlet 17.00

10. péntek

Sportnap, 12. –nek 1-4. óra megtartva, sportágválasztó

24. péntek

Gólyaavató az órák után

27. hétfő

A fakultációk indulása. Helyesírási verseny 15 ó.

Október

 

6. szerda

Megemlékezés az aradi vértanúkról osztálykeretben, ünneplő ruha

9. szombat

Spar-futás

22. péntek

Megemlékezés október 23-ról, ünneplő ruha

25-nov. 1.

Őszi szünet

November

 

2.kedd

1.tanítási nap, megemlékezés a reformáció emléknapjáról/csendesnap, nem tanítunk

12. péntek

Szalagavató

17. szerda

Fogadónap online módon 17.00-tól

23. kedd

Szépkiejtési verseny

20. szombat

Munkanap március 26. helyett

December

 

10. péntek

12. évf. magyar próbaérettségi írásbeli

21. kedd

Adventi műsor, karácsonyi istentisztelet betlehemessel, osztálykarácsonyok

22. szerdától

Téli szünet

Január

 

3. hétfő

A szünet utáni első tanítási nap. 12. évf. történelem próbaérettségi írásbeli

21. péntek

Az első félév utolsó tanítási napja

24.hétfő

Igazgatói szünet

25. kedd-26. szerda

Első 4 óra megtartva.

28. péntekig

Félévi értesítők kiosztása

Február

 

9. szerda

Du 5 órakor szülői értekezlet

18. péntek

Farsang: első 4 óra nyelvi nap, utána színházi bemutató.

22-március 11.

Szóbeli felvételi eljárás; egy igazgatói szünet

25. péntek

Megemlékezés a kommunista diktatúra áldozatairól

Március

 

7-ei héten

Pí-day

11. péntek

Megemlékezés március 15-ről, ünneplő

15. kedd

Nemzeti ünnep, tanítási szünet hétfő-kedden

26. szombat

Már ledolgoztuk novemberben.

28. hétfő

Igazgatói szünet

Április

 

11. hétfő

Megemlékezés a költészet napjáról és a holokausztról – meghívott előadó, Pozsonyi úti helyszín, pár órát tervezünk megtartani

12. kedd

Fogadónap 17.00, online módon

13.sz-19. kedd

Tavaszi szünet

20. szerda-26. kedd

Osztályozóvizsgák 11-12. évf.

21. csütörtök

Természettudományi akadályverseny a Városligetben

29. péntek

Ballagás 12. évfolyam

20-május 3.

10. évfolyam országos mérés (10.a, 10.c, 9.b)

Május

 

2. hétfő

Írásbeli érettségi vizsgák kezdete

4-17.

Országos mérések a 8. évfolyamon

16-ai hét-23-ai hét

9.a, c, d és 11.a,b,c nyelvi vizsgái

Június

 

3. péntek

Nemzeti összetartozás napja 1 órában

6. hétfő

Pünkösd

7. kedd-10. péntek

Osztályozóvizsgák

13. hétfő

Fordított nap: Sylvester-nap 1.

14. kedd

Diákfesztivál régiek-újak: Sylvester-nap 2., DÖK-nap

15. szerda

Osztályozókonferenciák, igazgatói szünet

13-24.

Szóbeli érettségi vizsgák:12.a,12.b, 12.c

20. hétfő

Tanévzáró istentisztelet (délelőtt)

22.sz.-24.p

Beiratkozás

 

 

 

diakóniai szombatok

 

10. matematika kisérettségije

 

10. a magyar-történelem kisérettségi

 

10. b magyar-történelem kisérettségi

 

12. a magyar-történelem próbaérettségije

 

12. b magyar-történelem próbaérettségije

 

12.c próbaérettségije magyarból és történelemből

 

12. évfolyam matematika próbaérettségije

 

szakmai vizsgák: 10.c, 12.c

Post Author: sylvester