Idén Hódmezővásárhelyen rendezték meg a Református Középiskolák Tornyai Sándor Fizikaversenyt.

A 10. osztályosok között 1. helyezett Sárközi Bontod lett a 10.a-ból.

A 12. osztályosok között 4. helyezett Dudás Réka lett a 12.a-ból.

Szívből gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak, Agócs Ágnesnek!